KONST / Litografier / Färglitografier 12839388
nr 1283 9388
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografier, 3 st, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 1/300. Motivet: 26x37 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:32:38
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
21 okt
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer